KONST / Litografier / Litografi 14632189
nr 1463 2189
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 22/24. Bildmått: 22x19, yttermått inklusive ram: 39x34 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:02:44
600 kr
700 kr
25 apr